About Us

Realizując hasło „Sportowiec – przede wszystkim człowiek” w pracy z naszymi klientami kierujemy się wartościami, które pozwalają osiągać coś więcej niż tylko konkretne, mierzalne efekty:

Relacja
W trakcie współpracy z naszymi klientami chcemy utrzymywać relacje głębsze niż zwykłe relacje biznesowe. Relacje, które pozwalają nam dostrzec człowieka i kontekst jego życia, dzięki czemu możemy proponować czy sugerować mu rozwiązania jak najkorzystniejsze dla całości jego życia, a nie tylko w roli sportowca.

Zaufanie
Bardzo ważną wartością dla nas jest zaufanie. Cenimy długoterminowe relacje z naszymi Klientami, które pozwalają nam lepiej się poznać i zrozumieć własne potrzeby. Stąd nasze działania, które pozwalają budować odpowiednie zaufanie, gdyż chcemy aby nasi Klienci chcieli współpracować z nami w dłuższym okresie czasu i widzieli w tym korzyść dla siebie.

Perspektywa
Podejmując się realizacji usług patrzymy na życie, potrzeby i możliwości klienta w dłuższej perspektywie czasowej. Nie patrzymy tylko na efekty/wyniki, które osiąga lub pragnie osiągać tu i teraz, ale także na to jak one mogą się przełożyć na jego dalsze możliwości rozwoju zawodowego jak i osobistego.

Transparentność
Nie ściemniamy. Mówimy jak jest. Dotyczy to zarówno sytuacji trudnych dla obu stron w trakcie realizacji usług jak i sytuacji pozytywnych.
Posiadamy przejrzystą politykę honorariów: nasze honoraria za realizację poszczególnych zadań są jasno określone, wytłumaczone i motywują nas do jak najlepszego reprezentowania interesów naszych Klientów.

Our Team

Dariusz Szostek – Managing Partner, Business & Life Coach
szostek(at)sport-idea.pl

Rafał Jankowski – Partner, Sports Manager (licence no. 3515/M/S/2010)
jankowski(at)sport-idea.pl

Piotr Barchan – Partner, Sports Manager (licence no. 3515/M/S/2010), handball specialist
barchan(at)sport-idea.pl

Sebastian Ząbczyński – Partner, Sports Manager (licence no. 3541/M/S/2010), FIBA licence n°: 2011024548, basketball specialist
zabczynski(at)sport-idea.pl

Zbigniew Obrębski – Partner, volleyball specialist
obrebski(at)sport-idea.pl

Karolina Szewczyk – Marketing and PR Specialist
szewczyk(at)sport-idea.pl

Patrycja Pawlik – PR Specialist
pawlik(at)hcegroup.pl