Sport Idea – wyłącznym dystrybutorem Sport Mind w Polsce

Data dodania: 20 marca 2016

Sport Idea, po przejściu odpowiednich szkoleń podpisuje umowę i staje się certyfikowanym partnerem oraz wyłącznym dystrybutorem Sport Mind w Polsce czym uzupełnia swoją gamę usług o nowe narzędzie sięgające w część nieświadomą sportowców.

Czytaj Więcej

Bartosz Hoffman: Dzięki coachingowi zakwalifikowałem się do Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich

Data dodania: 26 października 2014

Bartosz Hoffman to młody, ambitny i bardzo perspektywiczny pięcioboista. Mając jedynie 18 lat dobrze zdaje sobie sprawę, że sportowiec powinien pracować nad sprawnością fizyczną ale również nad mentalnością. Czytaj Więcej

Polskie siatkarki przegrały z presją i stresem

Data dodania: 14 stycznia 2014

5-go stycznia nasza żeńska reprezentacja w siatkówce rozgrywała z Belgią ostatni mecz turnieju kwalifikacyjnego do mistrzostw świata, mecz decydujący o awansie. I to rzeczywiście był mecz ostatni, bo na MŚ nasze zawodniczki już nie pojadą.
Czytaj Więcej

Paweł Woicki o Coachingu Mentalności Zwycięzcy ®

Data dodania: 16 grudnia 2013

Paweł Woicki – wielokrotny reprezentant Polski w piłce siatkowej, gdy tylko dowiedział się o usłudze CMZ (Coaching Mentalności Zwyciężcy) w Sport Idei zdecydował się rozpocząć z nami współpracę. Po zakończeniu sesji opowiedział co zyskał dzięki spotkaniom z coachem…
Czytaj Więcej

Współpraca z Dmitrijem Afanasjevem

Data dodania: 21 stycznia 2013

Rozpoczęliśmy współpracę z piłkarzem ręcznym z PGNiG Ligi, grającym w KS Azoty Puławy – Dmitrijem Afanasjevem.
Czytaj Więcej

Pracujemy z Siódemką Legionowo

Data dodania: 21 stycznia 2013

W ubiegłym tygodniu rozpoczęliśmy wspólpracę z beniaminkiem ORLEN Ligi – Siódemką Legionovią Legionowo.

Obecnie Siódemka z 10 punktami na koncie plasuje się na 9 miejscu w tabeli. Teraz wspólnie będziemy pracować nad poprawą wyniku.

Radość jako źrodło mocy w mentalności sportowca

Data dodania: 22 listopada 2012

Po dłuższej przerwie, pojawiły się kolejne przypadki tego, jak to o czym wspomniałem ostatnim razem, sprawdza się w rzeczywistości – czyli jak radość z gry wpływa na wyniki. Tutaj pojawiają się trzy przykłady: Polonia Warszawa w piłce nożnej, AZS Politechnika Warszawa w siatkówce i Jerzy Janowicz w tenisie.
Czytaj Więcej

Współpraca ze Skrą Bełchatów!

Data dodania: 19 września 2012

Rozpoczęliśmy współpracę z wielokrotnym mistrzem Polski – PGE Skrą Bełchatów.
Czytaj Więcej

Moc mentalności sportowca

Data dodania: 22 sierpnia 2012

W stereotypie sportowca istniejącym w naszym społeczeństwie liczy się głównie fizyczna siła, motoryka, technika, a nie wewnętrzna moc, której źródłem może być także Bóg.

Czytaj Więcej

Współpraca ze Sławomirem Szmalem

Data dodania: 21 sierpnia 2012

Sport Idea współpracuje z jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich piłkarzy ręcznych- Sławomirem Szmalem. Bramkarz Vive Tagi Kielce to najlepszy piłkarz ręczny świata z 2009 roku oraz najlepszy bramkarz mistrzostw Europy 2010.
Czytaj Więcej

Trener i jego rola w budowaniu mentalności zawodników

Data dodania: 20 sierpnia 2012

Kluczem do osiągania sukcesów przez zawodników jest trener. I nie chodzi tu tylko o jego umiejętności nauczenia techniki, taktyki, czy przygotowania fizycznego. Na poziomie mistrzowskim zatrudnia się specjalistów od przygotowania fizycznego, specjalistów od elementów technicznych, czy też psychologów (jak np. Adam Małysz) natomiast trener (w angielskim jest to coach, w odróżnieniu od trainer – jako specjalistę od samych umiejętności) odpowiada za zebranie tego w całość i przygotowanie taktyczne i tzw. mentalne.
Czytaj Więcej